Wieczór Wigilijny PSRiBS 2019

W dniu 12 grudnia 2019 r. w Warszawskim Domu Technika NOT w Warszawie odbył się Wieczór Wigilijny Członków i Sympatyków Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych oraz Oddziału Warszawskiego SIMP i Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych. Na spotkaniu byli obecni Goście z Wojskowej Akademii Technicznej, Politechniki Warszawskiej oraz Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej.
Po powitaniu przybyłych Gości przez Prezesów Adama Baryłkę i Jerzego Gumińskiego, Jego Ekselencja Ksiądz Biskup Rafał Markowski wygłosił do zebranych kilka słów okolicznościowych, złożył wszystkim życzenia świąteczne z serca pobłogosławiąc. Zostały rozdane odznaki i wyróżnienia. Kapelan PSRiBS ks. Paweł Olejarz pobłogosławił opłatek i obecni złożyli sobie życzenia świąteczne. Spotkanie uświetnił koncert zespołu kameralnego „Capella Zamku Rydzyńskigo” pod kierownictwem artystycznym Mieczysława Leśniczaka. Siła i brzmienie kwintetu instrumentów dętych blaszanych i perkusyjnych nadały kolędom blasku i zachęciły obecnych do wspólnego kolędowania.

Nie zabrakło świątecznych potraw: śledzika, barszczyku, pierogów z kapustą i grzybami, karpia i wielu innych. Goście spędzili czas na serdecznych rozmowach i snuciu planów na nadchodzący nowy rok.

Pełna relacja multimedialna: https://www.facebook.com/psribsPOLSKA/